Exxen’e Nasıl Üye Olunur? Exxenspor Üyelik Ücretleri 2022 Belli Oldu! Exxen Abonelik Fiyatı Detayları

Bu Aydınlatma Metni’nde belirtilmiş olan bilgiler ve bunların işlenmesi, Kariyer.net’e (“Platform”) üye olduğunuz sırada belirttiğiniz veya Şirketimiz tarafından sağlanan formlarla belirttiğiniz kişisel verileriniz üyeliğinizi fiilen sonlandırmadığınız veya re’sen veri imha süreçlerine tabi tutulmadığınız sürece geçerlidir. Platform’a üye olarak on-line işlem yapmanın dışında, örneğin özgeçmişinizi indirmenizin ardından yapacağınız paylaşımların veya “Özgeçmişimi paylaş” fonksiyonu ile sistemlerimiz üzerinden three. Taraflara aktarmanızın, Şirketimiz kontrolü ve müdahalesi dışında olduğunu belirtmek isteriz.

Üye ol

Sisteme kayıtlı telefonunuzun son 4 hanesini girerek cep telefonunuza gelecek olan kısa mesaj ile kişisel verileri koruma kanunu kapsamında onay vererek üyeliğinizi aktif yapabilirsiniz. Yukarıdaki formu doldurarak tarafımıza açıklayacağınız kişisel verileriniz, üyelik sürecinde Monster Bilgisayar Teknoloji Ürünleri A.Ş. Kişisel verilerinizin işlenmesiyle ilgili detaylı bilgiye buradan erişebilirsiniz. 7.4 Üye, MentalUP’ı kullanırken tüm yasal mevzuat hükümlerine uymayı ve söz konusu hükümleri ihlal etmemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

Yeri̇ne Göre

İlgili izinleri vermiş olması durumunda, yürütülecek pazarlama faaliyetleri kapsamında paylaştığı bilgilerin kullanılması ile ATAŞ tarafından yapılan çeşitli kampanya ve tanıtım bilgi ve materyallerini edinme (hepsi birlikte “Hizmetler” olarak anılacaktır.) hizmetlerinden faydalanmak istemektedir. Bu kapsamda işbu Üyelik Sözleşme’nin amacı, internet sitesi veya mobil uygulama üzerinde ATAŞ veya ATAŞ’ın belirlediği iş ortağı tarafından sunulan Hizmetler’den, Üyelerin yararlanmasına ilişkin koşulların belirlenmesi ve bu doğrultuda Taraflar’ın hak ve yükümlülüklerinin tespit edilmesidir. İstediğim zaman Girişimci Bilgi Destek sayfasından kayıt oluşturarak veya doğrudan farmasi ile iletişime geçerek söz konusu ticari elektronik iletileri almaktan vazgeçebileceğimi biliyorum.

  • Ticari amaçlı, iyi niyetli ya da başka bir amaçla, web siteleri ve diğer bilgi teknolojileri sistemlerinde bulunabilecek zafiyetlerin tespitine yönelik taramalar ve tespit edilebilecek zafiyetlerin suiistimal edilerek sistemlere zarar verilmesi, bilgi sızdırma vb faaliyetler yasa dışıdır.
  • Bu durumda, aday tarafından başvuru yapılmamış ama Kariyer.internet üyesi olan işverenler, adayı sadecenet platformunda aradığı taktirde bulabileceklerdir.
  • Yukarıda belirtilen genel prensipten bağımsız olarak Doğuş Oto, siteden wallpaper, display screen saver ve diğer programlarını indirme imkanını verebilir.

Söz konusu diğer uygulamaların veya internet sitelerinin içeriğinden veya içerdikleri diğer link ve/veya referanslardan veya bunların sunduğu ürün/hizmetlerden Şirket sorumlu değildir. Bu linkler, bağlantı yapılan web sitesinin sahibini veya söz konusu siteyi işleten kişiyi destekleme amacı veya içeriğindeki herhangi bir bilgi, ifade veya görsele yönelik herhangi bir beyan veya taahhüt niteliği taşımamaktadır. Aynı şekilde MentalUP’ta yer alan veya MentalUP üzerinden hyperlink bahsegel güvenilir mi ile bağlantı sağlanan reklamların, tanıtımların veya bannerların tanıttığı, taahhüt ettiği ürün, hizmet ve diğer içerikten de Şirket sorumlu değildir.

Jetgenc Net Web Sitesinin Mesajı:

Üyelik Sözleşmesinin imzalanmasıyla birlikte Üye, satın aldığı ürünleri yalnızca nihai tüketici sıfatıyla kullanacak olup ürünlerin kişisel arzu, istek ve ihtiyaçlar dışında herhangi bir perakende/toptan satış amacıyla kullanıldığının tespiti halinde; Saat ve Saat üyelik sözleşmesini haklı nedenle tek taraflı olarak feshedebilecektir. Fesih işleminin ardından Saat ve Saat, üyeye ilişkin üyeliği/IP numarasını/T.C. Kimlik/VKN numarasını internet sitesi ve sair mecralarda kullanıma kapatarak üyenin Saat ve Saat markası satış mecralarına erişimini engelleyebilecektir. Özgeçmişinizde belirttiğiniz referans kişi/kişilere ait kişisel verilerin (isim, soy isim, telefon, e-posta vb) tarafımızca işlenebilmesiiçin, söz konusu kişinin bilgilendirilmesi ve açık rıza(ları)nın alınması adına. Özgeçmişinizde belirttiğiniz referans kişisine, tarafımızda bir bilgilendirme maili iletmekteyiz. Bu maile referans kişisinin verdiği onaya istinaden belirttiğiniz referans kişisinin bilgilerini özgeçmişine eklenmesini sağlıyoruz.

Leave a Comment